Kuchnie

Uszyta na miare

Najważniejsze dla nas jest dopasowanie kuchni do Państwa potrzeb i zwyczajów. Gotowanie ma sprawiać przyjemność, wszystkie niezbędne rzeczy mają być pod ręką a przestrzeń zostać maksymalnie wykorzystana. Dlatego na samym początku potrzebujemy jak największej ilości informacji od Państwa. Aby jak najlepiej zrealizować powierzone nam zadanie i zaprojektować idealnie dopasowane meble. To wiele godzin pracy i rozważania wszelkich możliwości.

Domowe ognisko

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu, tworzące klimat, jest swego rodzaju sercem domu. Dlatego rozpatrujemy ją wraz z całą aranżacją wnętrza. Ściany, podłoga, sufit, oświetlenie, okna, sąsiednie pomieszczenia, architektura budynku - to wszystko ma znaczenie, razem tworzy całość. Tak powstaje domowe ognisko.

Jakość

Stosujemy najlepsze możliwe materiały i akcesoria, aby dać Państwu gwarancje przyjemnego gotowania w najlepszych warunkach. Możemy dowolnie modyfikować wygląd kuchni. Jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym pomysłą. Oferujemy kuchnie z litego drewna jak również z innych materiałów, takich jak: fornir, laminat, MDF itd. oraz w różnym sposobie zabezpieczenia, pokryte ekologicznym olejowoskiem lub lakierem.  

Kontakt

Pracujemy na terenie całej Polski

+48 532 506 506

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Formularz kontaktowy

Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do jednorazowego kontaktu.

© 2017-2021 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję˝