Biurka i toaletki

Biurka i toaletki drewniane

Do pracy i nauki, biurka z litego drewna. Toaletki drewniane, codzienna pomoc dla naszych pięknych Pań. Ręczne wykonanie, układ i wymiar dopasowany do potrzeb. Oferujemy: toaletki góralskie w stylu Zakopiańskim dębowe, jesionowe i świerkowe.

Biurko Tatry

Do nauki i pracy

Toaletka Góralska

Niepowtarzalny styl

Toaletka Loft

Elegancki minimalizm

Co nas wyróżnia

  • Po pierwsze…
  • 100% satysfakcji i dopasowania pod względem wymiarów, zdobień i koloru biurka lub toaletki sprawi, że te meble wpiszą się w przestrzeń nie tylko na lata, ale również na kolejne pokolenia.
  • Po drugie…
  • 3 razy najwyższa jakość: wyselekcjonowane najpiękniejsze partie drewna i materiały, najwyższa precyzja na każdym z etapów pracy, solidność wykonania i uważność na detale.
  • Po trzecie…
  • Zero ograniczeń - Ty wybierasz: lite drewno, fornir, laminat, MDF. Piękno naturalnego drewna podkreślamy ekologicznym olejowoskiem lub utrwalamy lakierem i na życzenie nadajemy oczywiście kolor.

Zadzwoń lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w ciągu 12h

+ 48 532 506 506

Wyślij do nas wiadomość e-mail

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Dostarczamy meble na terenie całej Polski. Nasz adres:

Kościelisko 34-511
ul. Strzelców Podhalańskich 48

Przedstawiamy wyjątkowe biurka z litego drewna na wymiar w stylu góralskim. Ręcznie wykonane z drewna najwyższej klasy. Biurko dębowe, jesionowe czy świerkowe to mebel na długie lata. Oferujemy również toaletki drewniane w stylu Zakopiańskim. Toaletka góralska to elegancka ozdoba sypialni i codzinna pomoc dla Pań. Toaletka z litego drewna to mebel z klimatem. Meble góralskie do sypialni na zamówienie.

© 2017-2023 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję