Łóżko Loft

Łóżko Loft

Elegancja urzekająca prostotą

 
dodaj do ulubionych

Minimalistyczne wnętrza kochają piękno litego drewna

Uwielbiasz proste, ale nietypowe formy i urok naturalnych materiałów? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nowoczesne łóżko Loft.

  • Wykonane z zamiłowaniem do ręcznego stolarstwa i pracy z litym drewnem.
  • Pełne nietuzinkowych rozwiązań w celu uzyskania jak największej wytrzymałości i wygody użytkowania.

Ale to nie wszystko…  

 

Wysublimowane detale

Łagodnie ścięte krawędzie. Połączenia ramy zwieńczone prostymi słupkami nadającymi łóżku eleganckiego wyglądu. Minimalistyczny w formie zagłówek stworzony ze starannie dobranych elementów z najpiękniejszym usłojeniem. Konstrukcja, która sprawia, że łóżko wydaje się „zawieszone” nad podłogą. - To wszystko spowoduje, że Twoja sypialnia nabierze oryginalności i wyjątkowego charakteru. 

 

Twoje wnętrze to Twoja historia

Dlatego stworzymy łóżko na wymiar, aby sypialnia nie straciła ani uroku, ani swoich funkcji użytkowych. Zastosujemy odpowiedni kolor olejowosku, dzięki któremu odcień drewna będzie współgrał z Twoją ulubioną paletą barw.

By zwiększyć komfort, łóżko Loft wyposażyliśmy w zagłówek ustawiony pod kątem - co pozwala na przybranie wygodnej pozycji. Konstrukcja łóżka dzięki pozostawionej przestrzeni między ramą a podłogą ułatwia utrzymanie czystości oraz zapewnia cyrkulację powietrza. 

 

Meble dla pokoleń

Pragniemy, aby nasi klienci cieszyli się przez długie lata solidnym i pięknym wykonaniem naszych łóżek, a następne pokolenia odnajdywały z sentymentem zaklęte w nich opowieści. Tworzymy meble z drewna pochodzącego z drzew, które rosły dziesiątki lat - solidność wykonania po prostu jesteśmy winni naturze. Podczas ręcznej pracy w naszej pracowni wykorzystujemy tylko najzdrowsze i najpiękniejsze partie litego drewna. Dbamy o to by wszystkie elementy precyzyjnie do siebie pasowały nie tylko geometrią, ale również rysunkiem słojów.

W każdy projekt wkładamy całe nasze serca i potencjał - nie potrafimy inaczej.

 

Ceny brutto dla łóżka pod materac 160x200 cm  

6 990 zł - lite drewno jesionowe
7 990 zł - lite drewno dębowe

Czas realizacji ok. 2 miesiące

W celu potwierdzenia zamówienia pobieramy zadatek 50%.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania i postaramy się doradzić najlepszy wybór do Państwa wnętrza.

Z tej samej kategorii

Łóżko drewniane na wymiar

Łóżko drewniane na wymiar

Idealnie „zaprojektowany” sen…

Łóżko Modern

Łóżko Modern

Naturalne piękno i wyjątkowy design, by spełnić najwyższe oczekiwania

 
Łóżko Modern   poprzedni
Łóżko drewniane na wymiarnastępny  

Co nas wyróżnia

  • Po pierwsze…
  • Nasze łóżka w nowoczesnym designie zawsze odpowiadają na wszelkie oczekiwania klientów pod względem wymiarów, koloru i detali.
  • Po drugie…
  • Pieczołowicie wybierane, najzdrowsze i najpiękniejsze egzemplarze drewna pozwalają nam na stworzenie niepowtarzalnych pod względem rysunku usłojenia elementów łóżka. Nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy.
  • Po trzecie…
  • Naszych możliwości nie ograniczają materiały - choć uwielbiamy pracę z tymi naturalnymi i ekologicznymi (drewno, olejowosk) - to na Twoje życzenie możemy wykonać meble do sypialni: fornirowane, tapicerowane, czy wyposażone w metalowe elementy, np. nogi. Oferujemy również zmianę koloru i zabezpieczenie lakierem.

Zadzwoń lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w ciągu 12h

+ 48 532 506 506

Wyślij do nas wiadomość e-mail

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Dostarczamy meble na terenie całej Polski. Nasz adres:

Kościelisko 34-511
ul. Strzelców Podhalańskich 48

© 2017-2023 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję