O nas

Kim jesteśmy ?

Niewielką pracownią projektowo - stolarską. Grupą pasjonatów i profesjonalistów.

Nie jesteśmy fabryką. Stanowimy zespół: projektantów, stolarzy i snycerzy.

Tworzymy meble dla indywidualnych klientów.

Lubimy naszą pracę i mamy nadzieję, że widać to w realizacjach.

Założycielem firmy i głównym projektantem jest Tomasz Kuźma.

 

 

Jak wygląda nasza praca (w dużym skrócie) :

Projektowanie

Każdy meble to profesjonalny projekt komputerowy w 3D: wymiary, proporcję, akcesoria, wszystko musi się zgadzać. Doświadczenie pozwala nam doradzać Państwu najlepsze rozwiązania. Priorytetem jest dopasowanie mebli do gustów i potrzeb klienta. Nie brakuje nam pomysłów i jesteśmy w stanie zrealizować te najśmielsze.

Lite drewno

Stosujemy wyłącznie lite drewno najwyższej klasy od firm, które wprowadziły standard odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC i certyfikat PEFC.
Drewno to materiał niezwykły, żywy, ofiarowany nam przez przyrodę. Pracujemy z należytym mu szacunkiem, starając się spożytkować go w najlepszy sposób.
Musimy przerzucić naprawdę wiele desek, aby tworzyć tak wyglądające meble. Nie jest to szybka praca. Począwszy od zakupu po jego obróbke. 

Ręczne wykonanie

Nasze meble są tworzone przez doświadczonych stolarzy. Ludzi dla których praca z drewnem jest pasją. Oferujemy Państwu możliwość realizacji praktycznie każdego wzoru mebli, nie boimy się nowych wyzwań, ponieważ znamy swoje umiejętności. Większość elementów tworzymy od początku z surowego materiału, to nie skręcanie zamówionych i pociętych płyt z hurtowni. To tradycyjne stolarstwo i rękodzieło.

Precyzja

Pojedyńczy mebel to średnio od 30 do 250 osobnych elementów, które trzeba stworzyć od zera. To wymaga dokładności i cierpliwości. Wszystko musi być dobrze zmierzone i przycięte. Małe kawałki przed klejeniem są obracane względem usłojenia do sąsiedniego. Później tworzą wieksze elementy, które znowu są obrabiane i łączonę z innymi. Przy tym musimy zwracać uwagę na kolory drewna i podobne kształty słoi, będzie od tego zależał finalny efekt wizualny.

Tradycja snycerstwa

Zdobienia naszych mebli są wykonane ręcznie przez snycerza, pochodzącego z rodziny która zajmuję się tym od pokoleń. Nie używamy maszyn, co jest obecnie najszczęściej spotykane. Dbamy o tradycję i historię stylu Zakopiańskiego.

Zabezpieczenie

Meble pokrywamy ekologicznym olejowoskiem, w zależności od potrzeb dobieramy jego barwę, możemy rozjaśnić, przyciemnić lub nadać kolor. Jest to najbardziej naturalna forma zabezpieczenia mebli.

Gotowe

Wszystko zrobione, pozostaje pakowanie, a następnie transport i montaż. Każdy mebel to wiele godzin kreowania, by połączyć setki elementów w jeden przedmiot, który scali naturę ze sztuką. Wszystko po to, by rozpocząć nową historie z jego właścicielem.

 

Zadzwoń lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w ciągu 12h

+ 48 532 506 506

Wyślij do nas wiadomość e-mail

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Dostarczamy meble na terenie całej Polski. Nasz adres:

Kościelisko 34-511
ul. Strzelców Podhalańskich 48

© 2017-2022 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję˝