O nas

Kim jesteśmy ?

Zespółem pasjonatów i profesjonalistów w zakresie: projektowania, stolarstwa i snycerstwa.

Lubimy naszą pracę i mamy nadzieję, że widać to w realizacjach.

Tworzymy meble od 2012 roku.

Założycielem firmy jest Tomasz Kuźma.

 

 

Jak wygląda nasza praca :

Projektowanie

Opowiedz nam o swoich potrzebach a my zajmiemy się resztą. Każdy meble to profesjonalny projekt : wymiary, proporcję, akcesoria, wszystko musi się zgadzać. Doświadczenie pozwala nam doradzać najlepsze rozwiązania. Priorytetem jest dopasowanie mebli do gustów i potrzeb klienta. Nie brakuje nam pomysłów i jesteśmy w stanie zrealizować te najśmielsze.

Lite drewno

Stosujemy wyłącznie lite drewno najwyższej klasy od firm, które wprowadziły standard odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC i certyfikat PEFC.
Drewno to materiał niezwykły, żywy, ofiarowany nam przez przyrodę. Pracujemy z należytym mu szacunkiem, starając się spożytkować go w najlepszy sposób.
Musimy przerzucić naprawdę wiele desek, aby tworzyć tak wyglądające meble. Nie jest to szybka praca. Począwszy od zakupu po jego obróbke. 

Ręczne wykonanie

Każdy mebel jest tworzony całkowicie od zera dla danego klienta. Wykonany przez doświadczonych stolarzy. Ludzi dla których praca z drewnem jest pasją. Wszystkie elementy drewniane tworzymy od początku z surowego materiału. To tradycyjne stolarstwo i rękodzieło.

Precyzja

Pojedyńczy mebel to średnio od 30 do 250 osobnych elementów, które trzeba stworzyć od zera. To wymaga dokładności i cierpliwości. Wszystko musi być dobrze wymierzone i przycięte. Równocześnie zwracamy uwagę na kolory drewna i podobne kształty słoi, będzie od tego zależał finalny efekt wizualny. Pojedyńcze  kawałki drewna przed klejeniem z innymi, są obracane względem usłojenia do sąsiedniego. Później tworzą wieksze elementy, które znowu są obrabiane i łączonę z innymi. To naprawdę dużo prób ułożenia, najlepszej wersji drewnianych puzzli :-)

Tradycja snycerstwa

Zdobienia naszych mebli są wykonane ręcznie przez snycerza, pochodzącego z rodziny która zajmuję się tym od pokoleń. Nie używamy maszyn, co jest obecnie najszczęściej spotykane. Dbamy o tradycję i historię stylu Zakopiańskiego.

Zabezpieczenie

Meble pokrywamy ekologicznym olejowoskiem, w zależności od potrzeb dobieramy jego barwę, możemy rozjaśnić, przyciemnić lub nadać kolor. Jest to najbardziej naturalna forma zabezpieczenia mebli.

Gotowe

Wszystko zrobione, pozostaje pakowanie, a następnie transport i montaż. Każdy mebel to wiele godzin kreowania, by połączyć setki elementów w jeden przedmiot, który scali naturę ze sztuką. Wszystko po to, by rozpocząć nową historie z jego właścicielem.

 

Zadzwoń lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w ciągu 12h

+ 48 532 506 506

Wyślij do nas wiadomość e-mail

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Dostarczamy meble na terenie całej Polski. Nasz adres:

Kościelisko 34-511
ul. Strzelców Podhalańskich 48

© 2017-2023 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję˝