O nas

Design i stolarstwo

Meble to przedmioty codziennego użytku, bez których nie wyobrażamy już sobie życia. Oprócz swoich czysto praktycznych cech, mają jeszcze wielki walor estetyczny, działający na całe pomieszczenia. Często będąc ich punktem centralnym, tworzącym klimat. Ile godzin spędzamy w łóżku czy kuchni przez całe swoje życie? Jak ważne są to elementy naszego istnienia. Dlatego tak kluczowe jest ich dopasowanie do Państwa potrzeb.

Lite drewno to materiał niezwykły, żywy, ofiarowany nam przez przyrodę. Pracujemy z należytym mu szacunkiem, starając się spożytkować go w najlepszy sposób. Odwdzięczamy się, tworząc meble i przedmioty, które ukazują jego piękno barw, usłojenia i kształtów. To wiele godzin kreowania aby połączyć setki elementów w jeden przedmiot który scali naturę ze sztuką. Wszystko po to, by rozpocząć nową historie z jego właścicielem.

Z poważaniem

Tomasz Kuźma

W skład naszej oferty wchodzą:

  • projektowanie oraz produkcja mebli na zamówienie
  • kuchnie
  • drewniane aranżacje wnętrz
  • meble według projektu klienta
  • współpraca z projektantami i sklepami

Możesz liczyć na naszą pomoc.

Zawsze staramy się doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Meble przede wszystkiem powinny być dopasowane do Państwa wnętrza. Dlatego można wysłać do nas zdjęcia/projekt pomieszczenia gdzie mają trafić. Na tej podstawię łatwiej jest nam zasugerować konkretne rozwiązania.   

Zadzwoń lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w ciągu 12h

+ 48 532 506 506

Wyślij do nas wiadomość e-mail

biuro@mebletwojemiejsce.pl

Dostarczamy meble na terenie całej Polski. Nasz adres:

Kościelisko 34-511
ul. Strzelców Podhalańskich 48

© 2017-2019 All Rights Reserved   |   Polityka prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu użytkowania
Czytaj więcej Akceptuję